Pan Mecenas Walerczyk na początku rozmowy wszystko mi wytłumaczył, przekazał niezbędne dokumenty do zajęcia się sprawą. Adwokat na bieżąco mnie o wszystkim informuje. Sprawa jest w toku. Mam nadzieję, że pracowitość oraz rzetelność Pana Piotra zaowocuje w tej sprawie.
Daria Ż.

Super. Pan jest kontaktowy, wszystko wytłumaczył jak należy. Widać że lubi swoją prace. Błyskotliwy, szuka sposobu na wygranie sprawy dla klienta. A to się rzadko zdarza, w ciągu 10 dni był u klienta 2 razy, poprzedni adwokat przyjechał po pół roku i nic kompletnie nie zrobiła, a zarobiła. Pan Piotr jeszcze nie zakończył sprawy ,ale liczę i wierze że załatwi pozytywnie. Od razu zauważył błędy innych osób na korzyść klienta. a w tym zawodzie o to chodzi. Miałam do czynienia z wieloma adwokatami, i tyle nerwów straciłam, przez proszenie się o wszystko, szczególnie żeby telefon odebrali. Sama więcej zdziałałam. Natomiast Pan Piotr sam dzwoni i informuje a przede wszystkim działa natychmiast w sprawie. Szczerze polecam. Dorota Wnętrzak.
Dorota W.

Miałem dość poważną sprawę karną. Pan Piotr przeprowadził mnie przez długi i ciężki proces. Perfekcyjnie opracował linię obrony. Dzięki niemu zostałem uniewinniony. Każdemu życzę takiego obrońcy. Polecam KANCELARIĘ ADWOKACKĄ ADWOKAT PIOTR WALERCZYK.
Michał K.

Mecenas Walerczyk prowadził moją sprawę rozwodową. To nie był najlepszy okres w moim życiu, ale pierwszy raz w życiu czułem, że ktoś naprawdę dba o moje interesy. Ogromna wiedza, zaangażowanie, skuteczność i profesjonalizm.
Krzysztof S.

Dodaj opinię