Adwokat Walerczyk Szczecin

Jestem absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 2013 r. jestem członkiem Szczecińskiej Izby Adwokackiej. Po zakończeniu aplikacji i pozytywnym złożeniu egzaminu adwokackiego zostałem wpisany na listę adwokatów pod numerem: SZC/Adw/551.

Od 10 lat zajmuję się praktyczną stroną wykonywania zawodów prawniczych. Powyższe pozwoliło mi zdobyć doświadczenie zawodowe, które wykorzystuję w pracy codziennej. W kręgu moich zainteresowań zawodowych leży przede wszystkim szeroko pojęte prawo karne, a także prawo cywilne w tym w szczególności prawo rodzinne. Nieobce są mi również inne dziedziny prawa. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, reprezentując zarówno osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach zawodowych związanych z wykonywaniem zawodu adwokata. W roku 2013 odbyłem szkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych i uzyskałem poświadczenie bezpieczeństwa stwierdzające, że daję rękojmię zachowania tajemnicy w zakresie dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą: poufne.

Poza życiem zawodowym gram w tenisa ziemnego i podróżuję poznając przy tym historię świata, a także inne kultury. Interesuję się również motoryzacją oraz aktualną sytuacją polityczną w kraju i na świecie.

Praca adwokata z pewnością nie należy do łatwych. W mojej opinii jest ona misją, którą z pełną świadomością podjąłem się pełnić. Bez wątpienia nie pozostanę więc obojętny na Państwa problemy i znajdę wyjście z każdej, pozornie nawet najgorszej sytuacji.