SKUTECZNOŚĆ

Cele i korzyści jakie chcą Państwo osiągnąć korzystając z usług kancelarii są moim priorytetem. Dlatego też działając w granicach prawa, kierując się wiedzą i doświadczeniem, dążę do tego, aby cele te zawsze i w każdej sprawie były zrealizowane.

 

KOMPLEKSOWOŚĆ

W ramach świadczenia usług kancelaria zapewnia kompleksowość obsługi prawnej. Dzięki współpracy tak wewnętrznej, jak również współpracy z zewnętrznymi specjalistami – nie tylko z zakresu szeroko pojętego prawa, ale również innych niezbędnych dziedzin – możliwym jest zapewnienie szerokiej obsługi Klienta.

 

WSPÓŁDZIAŁANIE

W sposób szczególny dbam o kontakt z Klientami, informując ich na bieżąco o stanie spraw i stopniu ich wykonania, ściśle współpracując w celu wypracowania rozwiązań odpowiadających Państwa oczekiwaniom. Ponadto, analizuję wszelkie konsekwencje, jakie określone rozwiązanie prawne może przynieść, w tym jego realne koszty.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Przynależność do samorządu adwokackiego zobowiązuje mnie nie tylko do przestrzegania przepisów powszechnie obowiązującego prawa, ale także zasad etyki wykonywania zawodu. Świadcząc pomoc prawną bezwzględnie respektuję tajemnicę adwokacką, zapewniając Państwu bezpieczeństwo powierzonej informacji.

Adwokat Walerczyk Szczecin

Jeśli są Państwo zainteresowani moimi usługami zapraszam do kontaktu:

+48 91 820 28 54
+48 603 623 262
kancelaria.walerczyk@gmail.com

Napisz do nas